Atatürk Oto Sanayi St. 1. Kısım No: 24-25-27 Maslak / İSTANBUL

+90 212 346 17 17

info@ucelotomotiv.com.tr

Atatürk Oto Sanayi St. 1. Kısım No: 24-25-27 Maslak / İSTANBUL
Bizi Arayın: +90 212 346 17 17

Kaporta

Otomobilin kozmetik olarak güzel gözükmesini sağlayan kaporta, en dış kısmındaki sac materyalden oluşur. Aracı baştan sona kaplayan saca yapı, otomobilin dış yüzüdür. Aracın motorunun bulunduğu kaput bölümüne de halk arasında kaporta denir. Ancak kaporta aracın tüm sac bölümlerinden oluşur. Herhangi bir maddi hasarlı kaza durumunda kaportada göçük ve kopma – bükülme meydana gelebilir. Bu tür kaporta hasarlarını gidermek için Üçel Otomotiv firmamızı tercih edebilirsiniz.

Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Chevrolet, Opel ve Porsche markalı otomobillerinizin tüm kaporta aksamıyla ilgili sorunları firmamızda çözüme kavuşturabilirsiniz. Maddi hasarlı kazalarda deforme olan kaportanın tamir edilmesinde tecrübeli ustalarımız hizmet vermektedir. Kaporta değişimi ve tamiri, el becerisi gerektiren bir iştir. Bu nedenle otomobil tamirine yıllarını vermiş ustalarımızın tecrübelerine güvenerek istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Aracın ön ve arka kısmında bulunan tamponlar, genellikle şasiyi ve kaportayı hasardan korumak için plastikten yapılmış parçalardır. Aynı zamanda aracın bütününde görsel olarak estetik katan tamponlar aslında kaportaya dahil değildir. Kaporta tamiri sırasında plastik materyalden oluşan ön ve arka tamponlar da yenilenir. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde tüm VAG grubu otomobillerin ön ve arka tamponları mevcuttur. Hasarlı aracınızın tamirinde bütçenizi yormadan tamponlarınızı da yenileyebilirsiniz.

Otomobilinizin marka ve modeline göre değişen boyutlarda olan kapılar, kaporta ile bir bütün haldedir. Kaporta hasarları arasında en sık görülen sorunlardan biri kapılardaki göçüklerdir. Özellikle araçlar yandan darbe alacak şekilde kazaya karıştığında kaporta kapı göçük düzeltme işlemine ihtiyaç duyulabilir. Aracınızın değer kaybı yaşamaması için firmamızdaki tecrübeli ustalardan yardım almanız yeterlidir. Aracın karıştığı kazaya bağlı olarak bazı kapıların orijinaliyle değişmesi gerekebilir. Bu durumda çıkma kapı gibi alternatif çözümlerle bütçenizi yormadan aracınızı tamir ettirebilirsiniz.

Otomobilin iç trim parçaları, aracın iç mekan bileşenlerinin tümünü oluşturur. Bu parçalar aracın iç kısmında hem kullanışlılık hem de estetik görünüm sunar. Zamanla otomobilin plastik iç aksamı, hareket eden yerlerden trim sesine neden olabilir. İç trim parçaları, ses yapmaya başladığında iç mekanda yolcuları ve sürücüyü rahatsız edebilir. Bu durumda orijinal yedek parça desteğiyle aracın iç kısmını da modifiye edebilirsiniz.

Bütçenizi yormadan otomobilinizin tüm iç plastik aksamını firmamızda değiştirebilir ve yenileyebilirsiniz. İç trim kaplama gibi çözümler ise aracınızın iç mekanında farklılık yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz alternatiflerdir. Plastik aksamlar kaplandığında hem yeni gözükür hem de estetik görselliğe sahip olur.

Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Chevrolet, Opel ve Porsche markalı bir aracınız varsa otomobilin zarar gören sac aksamı için firmamızı tercih edebilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız sac aksamda meydana gelen arızaları hemen tespit edip gerekli tamir işlemlerini uygular. Bütçe dostu fiyatlarla kaporta bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanmak için firmamıza davetlisiniz.