Atatürk Oto Sanayi St. 1. Kısım No: 24-25-27 Maslak / İSTANBUL

+90 212 346 17 17

info@ucelotomotiv.com.tr

Atatürk Oto Sanayi St. 1. Kısım No: 24-25-27 Maslak / İSTANBUL
Bizi Arayın: +90 212 346 17 17

Hakkımızda

Üçel Otomotiv: Güvenilir ve Kaliteli Otomotiv Yedek Parça Lideri

Üçel Otomotiv, 1982 yılında Hüseyin ŞAHİN tarafından Aksaray İstanbul’da kurulmuştur. 1992 yılında ikinci şubesini Seyrantepe’de, 1998 yılında Maslak Atatürk Oto Sanayi sitesinde üçüncü şubesini açmıştır. Gelişen ve sürekli değişen piyasa şartları neticesinde şirketimiz yine otomotiv sektörünün bir diğer hizmet kolu olan servis işletmeciliğine 1999 yılında Avcılar’ da başlamıştır. 2002 yılında Bostancı’da bir şube açarak İstanbul Anadolu yakasında şubeleşmenin önünü açmıştır. Yine 2002 yılında Sultanbeyli’deki kendi binasında Anadolu pazarına yönelik olarak toptan bölümünü faaliyete geçirmiştir.

Geniş Şube Ağı ve Hizmet Kalitesi

Bugün itibariyle İstanbul' da Sultanbeyli, Bostancı, Maslak, Avcılar, İkitelli şubeleriyle, Anadolu da Ankara ve Kayseri şubesiyle Karadeniz bölgesinde Samsun şubemiz ve 110 çalışanıyla müşterilerine hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktayız. Büyüyen ve sürekli gelişen, yenilikleri yakından takip eden firmamız kurumsallaşma yönündeki en büyük adımlardan birini atarak 2.2.2017 tarihinde unvanında nevi değişikliğine giderek ÜÇEL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş olarak hizmet veremeye devam etmektedir.

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın ana prensibi kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, müşteri güveni ve memnuniyetidir. Şuanda firmamız Avrupa’nın değişik ülkelerinde orijinal parça üretimi yapan 45 firmadan ithalat yapmaktadır. İthalatını yaptığı ürünleri şubeleri aracılığı ile müşterilerimize sunmaktayız.

Liderlik ve Güven

Üçel Otomotiv, Türkiye’de Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porsche, Opel ve Chevrolet marka araçların yedek parça pazarında liderliğini sürdürmektedir. Geçen zaman sürecinde firmamız piyasa şartlarını kendi prensipleri olan “doğruluk ve dürüstlük” kavramları ile pekiştirerek devamlı aşama kaydetmiştir.

Üçel Otomotiv, müşteri memnuniyetini en önemli önceliği olarak görmektedir. Şirket, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için aşağıdaki politikaları benimsemiştir:

● Müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak ve karşılamak için sürekli olarak çalışmak.
● Müşterilere kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak.
● Müşterilere hızlı ve etkili bir şekilde hizmet vermek.
● Müşterilerin geri bildirimlerine değer vermek ve bu geri bildirimleri hizmet kalitesini iyileştirmek için kullanmak.
● Müşterilere adil ve dürüst davranmak.
● Müşterilerin gizliliğini korumak.

Aracınızın Tüm Yedek Parça İhtiyaçlarına Şimdi Ulaşın!

Üçel Otomotiv, aracınızın her türlü yedek parça ihtiyacını karşılamak için hızlı ve güvenilir bir çözüm sunar.

+90 212 346 17 17