Atatürk Oto Sanayi St. 1. Kısım No: 24-25-27 Maslak / İSTANBUL

+90 212 346 17 17

info@ucelotomotiv.com.tr

Atatürk Oto Sanayi St. 1. Kısım No: 24-25-27 Maslak / İSTANBUL
Bizi Arayın: +90 212 346 17 17

Motor

Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porche, Opel ve Chevrolet marka araçlarınız için aradığınız tüm motor parçaları firmamızda mevcuttur. Aracınızın motor performansını en üst seviyeye çıkarmak için tüm parçaların kusursuz durumda olması gerekir. Motor bileşenini oluşan tüm parçalar en iyi şekilde çalıştığında motorunuzun verimliliği ve performansı artacaktır. Üçel Otomotiv firmamızda her zaman orijinal ve yan sanayi yedek parçaları bulabilirsiniz.

Motor aksamı pek çok küçük boyutlu parçadan oluşan bir bloktur. Motor arızası durumunda aracınızı çalıştırmaya devam etmeniz doğru olmaz. Bu tür durumlarda hemen bir çekici yardımıyla aracınızı firmamıza getirebilir ve tamir işlemlerini başlatabilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız motor aksamıyla ilgili problemleri en kısa sürede ortadan kaldıracaktır. 

 

1982 yılından beri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamızda aracınızın motor bloğuyla ilgili tüm arıza ve sorunlar tamir edilir. Tecrübeli ustalarımızın desteği ile volant kayışı değişimini en uygun maliyetlerle hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Aracınızın daha az yakıtla maksimum performansta çalışması için bu parçaların aşınmamış olması önemlidir.

Motorda üretilen gücün tekerlere iletilmesinde önemli görev üstlenen triger kayışı koptuğu durumlarda aracınızda ciddi hasarlar oluşabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için aracınızın bakımlarını düzenli olarak yapmanız önerilir. Tecrübeli ustalarımızdan bu konuda profesyonel yardım alabilirsiniz. 

Motor bloğuna bağlı parçalardan su radyatörü, aracınızın yüksek performanslı çalışmasını ve motorun uzun ömürlü olmasını sağlar. Motorda yüksek sıcaklıktan dolayı parçaların aşınmasını engellemek için su radyatörünün sorunsuz olması gerekir. Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porche, Opel ve Chevrolet markalı araçlarınız için aradığınız yedek parçalar firmamızda mevcuttur.

Sıvı soğutmalı motorlarda, motorun çalışma esnasında yüksek sıcaklıklara ulaşmasını engellemek için soğutma sistemi devreye girer. Buna bağlı olan su hortumları, en iyi kalitedeki malzemeden üretilmiş olmalı ve deformasyona direnç sağlamalıdır. Marka ve modeline göre aracınıza en uyumlu motor su hortumu çeşitlerini firmamızın yedek parça stoğunda bulabilirsiniz.

Motor soğutma sistemlerinden EGR, taze havanın yanmış egzozun az bir miktarı ile karışmasını sağlayan bir valftir. Motor valf fiyatları konusunda bütçenize en uygun fiyatlı ürün ve çözümleri Üçel Otomotiv firmamızda bulabilirsiniz.

Eğer aracınız olması gerekenden fazla yakıt tüketiyorsa motor boğaz kelebeği arızası meydana gelmiş olabilir. Boğaz kelebeği hatalarında motorun arıza ışığı yanar. Bu durumlarda hemen tecrübeli ustalarımızla iletişime geçmeniz önerilir.

 

Halk arasında debriyaj baskı balata olarak da bilinen bu parçalar, aracınızın belirli vites aralığında ideal hızda ilerlemesini sağlar. Debriyaj setinin de her motor parçası gibi belirli bir kullanım ömrü vardır. Aşınmış debriyaj setini değiştirmek için alanında tecrübeli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Eğer motorun bakımları zamanında yapılmazsa takoz kauçuğunda yırtılma sonucu, motor kulak arızası meydana gelir. Aracın güvenli ve titreşimsiz bir şekilde sürülmesinde motor kulaklarının sağlam olması çok önemlidir.

Motor bakım setleri sayesinde aracınızın motoru en ideal performansında ve yakıt verimliliği yüksek bir şekilde çalışır. Eğer fazla yakma veya sarsıntılı çalışma gibi şikayetler varsa motor bakım setleri kullanılarak motorunuzun arızaları giderilebilir. Tüm bu bakım ve onarım işleri için Üçel Otomotiv firmamızı tercih edebilirsiniz.