Atatürk Oto Sanayi St. 1. Kısım No: 24-25-27 Maslak / İSTANBUL

+90 212 346 17 17

info@ucelotomotiv.com.tr

Atatürk Oto Sanayi St. 1. Kısım No: 24-25-27 Maslak / İSTANBUL
Bizi Arayın: +90 212 346 17 17

Ürünlerimiz

Aracınızın Tüm Yedek Parça İhtiyaçlarına Şimdi Ulaşın!

Üçel Otomotiv, aracınızın her türlü yedek parça ihtiyacını karşılamak için hızlı ve güvenilir bir çözüm sunar.

+90 212 346 17 17

Üçel Otomotiv Yedek Parça

Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Opel, Chevrolet ve Porsche markalı otomobillerin orijinal yedek parçalarını Üçel Otomotiv firmamızda bulabilirsiniz. Avrupa’da Volkswagen grubu yedek parça üretimi yapan 45 farklı şirketten ithal edilen ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşma şansına sahipsiniz. Yedek parça sektöründe liderlik ve kaliteli hizmet prensiplerine sahip olan firmamızın tüm şubelerinde 110’dan fazla çalışan bulunmaktadır. Skoda yedek parça ihtiyaçlarınızda firmamızın geniş ürün yelpazesine göz atarak aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Yedek Parça

İstanbul, Ankara, Kayseri ve Samsun’da çok sayıda şubesi bulunan firmamız, Volkswagen AG grubu araç sahiplerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Seat yedek parça çeşitleri arasında otomobilinizin modeline uygun ürünlere kolaylıkla ulaşma fırsatına sahipsiniz. Aracınıza hem mekanik hem de kozmetik anlamda yedek parça desteği sağlamak için firmamızın geniş ürün yelpazesine göz atmanız yeterlidir. Ayrıca orijinal yedek parçaların montajında da tecrübeli ustalarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamız sayesinde Volkswagen yedek parça fiyatları konusunda bütçenizi yormadan aradığınız ürünü satın alabilirsiniz. 

Üçel Otomotiv Orijinal Yedek Parça 

Üçel Otomotiv firmamız Türkiye’de Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Opel, Chevrolet ve Porsche markalı otomobillerin yedek parçalarını satışa sunmaktadır. Her markanın yedek parçaları, güvenilir şekilde üretim yapan fabrikalardan ithal edilmektedir. Hizmet alabileceğiniz şubelerimizde aradığınız yedek parçaları bulabilirsiniz:

  • Motor 
  • Yakıt egzoz soğutma
  • Şanzıman
  • Ön aks direksiyon
  • Arka aks
  • Tekerlekler, frenler
  • Pedal düzeneği
  • Kaporta
  • Elektrik, aydınlatma


Volkswagen yedek parça
satışında bütçe dostu seçenekler sunan firmamız sektörde liderlik ve güven önceliğine sahiptir. Her zaman müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamızda aracınıza uygun yedek parçaları bulabilirsiniz. Audi yedek parça satışında en uygun fiyatlı ve orijinal ürünlere ulaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Üçel Otomotiv Hakkında

1982 yılında İstanbul’un Aksaray ilçesinde kurulan Üçel Otomotiv firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle hızlı şekilde şubeleşmiştir. Hüseyin Şahin tarafından kurulan şirketimizin 1992 yılında Seyrantepe’de ikinci şubesi faaliyete geçmiştir. 1998 yılındaysa Maslak Atatürk Oto Sanayi sitesinde üçüncü şubemiz açmıştır. Gelişen otomobil piyasası şartlarına ayak uydurarak 1999 yılında servis işletmeciliği sektöründe faaliyetlere başlamıştır. 2002 yılında Bostancı’da bir şubemiz daha açılınca Anadolu Yakası’nda şubeleşmeye devam etmiştir. Aynı sene içinde Sultanbeyli’deki kendi binasında toptan bölümünü hizmete açmıştır.

Üçel Otomotiv firmamız günümüzde Sultanbeyli, Bostancı, Maslak, Avcılar, İkitelli şubeleriyle İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında hizmet vermektedir. İstanbul dışında Ankara, Kayseri ve Samsun illerindeki şubelerimizde toplamda 110 çalışanımız bulunmaktadır. Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi sayesinde firmamız her zaman müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Firmamız şu anda çeşitli Avrupa ülkelerinde orijinal parça üretimi yapan 45 firmadan ithalat yapmaktadır. Tüm şubelerimizde bulunan Volkswagen AG grubu otomobillerin orijinal yedek parça ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.